Skocz do zawartości

CSWarszawa.PL - Serwery CS , CSSerwery , CS , 1,6 , CS GO uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
I accept the use of cookies
Zdjęcie

Zabijaj i wygrywaj wartosciowe nagrody!

• Zamknięty Temat jest zamknięty
32 odpowiedzi w tym temacie

ALIENt

ALIENt

Właściciel

• Właściciel CSW
  • 7881 postów
Sieć CSWarszawa istnieje od 10 kwietnia 2010. Administracja CSWarszawa oraz 1nt3rn3t0wy z4p1n@cz mają przyjemność przedstawić konkurs do którego serdecznie wszystkich chętnych zapraszamy!

W konkursie bierze udział każdy gracz lub admin który wejdzie na nasz serwer [FFA] - ffa.cswarszawa.pl lub 195.42.112.8 na którym wystarczy grać , aby wygrywać.

Konkurs polega na zdobyciu jak największej ilości zabójstw , liczą się tylko zabójstwa dlatego każdy gracz u nas ma szanse wygrać nagrody , które poniżej przedstawimy.

CSWRank na czas konkursu zostanie wyłączony , po konkursie ponownie załadujemy obecne statystyki.

Konkurs rozpocznie się dziś o 22:00 i będzie trwał przez 90 dni. Od 19.11.2010 do 17.02.2011 godziny 22:00

O to nagrody za zajęte miejsca:

1. Miejsce

Mysz XL-747H to laserowa mysz firmy A4techa, jest to produkt najwyższej jakości, posiadający przełącznik rozdzielczości od 400, 800, 1200, 1600, 2000 aż do 3600 DPI, który umożliwia zwiększanie lub zmniejszanie czułości myszy bez potrzeby instalowania dodatkowego sterownika.

Dołączona grafika

Przycisk 3Xfire jest niezastąpiony w grach komputerowych, gdyż umożliwia za jednym kliknięciem 3-krotny strzał.

Mysz idealnie dopasowuję się do graczy praworęcznych

Powłoka anty-poślizgowa !!

Wymiary myszki: około 135mm na 75mm

Regulowany czas reakcji myszy 3-30ms standardowo czas reakcji myszy to 16ms (ponad 5 razy lepszy czas reakcji)

Z prawej strony myszki znajduje się specjalna gumka antypoślizgowa na kciuk
Ekstremalnie czuła i precyzyjna technologia laserowa zapewnia wzorową dokładność i niezawodność.

W komplecie specjalnie zaprojektowane ciężarki, dostosowujące wagę myszki do potrzeb graczy

Super szybkość 1ms (częstotliwość max 1000Hz reports/sek.) To oznacza, że mysz działa szybciej niż zwykłe myszy.
Mysz działa tylko na porcie USB

Oprogramowanie dołączone do myszki pozwala na tworzenie makra czyli np. będziesz mógł po naciśnięciu jednego przycisku kupić broń lub wykonać obrót o 180 stopni. Mało tego swoje makro możesz zapisać w pamięci myszy

Dodatkowy układ do przetrzymywania makr zaprogramowanych przez gracza (nie wymaga sterownika).

Najnowsza technologia anty-wibracyjna sprawia, że mysz działa bez zakłóceń nawet w przypadku oderwania od podłoża w czasie szybkiej gry !

W komplecie znajdują się:
Płyta ze sterownikami.
Dodatkowe dwie pary ślizgaczy.

Podkładka dla Graczy A4-tech X7-500MP

Najnowszy produkt znanej i renomowanej firmy A4 TECH - X7 GAME kierowany jest głównie do graczy. Bardzo precyzyjnie wykonana powierzchnia podkładki zapewnia idealną gładkość, nieprzeciętną wygodę oraz precyzyjne ruchy. Gigantyczne wymiary podkładki (437x400x3mm) sprawiają, że myszka nigdy nie ucieknie Ci na blat. Wykonana w sposób antypoślizgowy, nie będzie "jeździć"po Twoim biurku razem z myszką. Takiej wielkości podkładki nie kupisz nigdzie za taką cenę! Sprawdź ile możesz zyskać na porządnej podkładce pod Twoją mysz!

budowa
materiały specjalny materiał z tkaniny
rodzaje powierzchni Speed
wielkość 437mm (długość)
400mm (szerokość) x3mm (grubość)

budowa Gumowy spód zapobiegający przemieszczaniu się podkładki

Dołączona grafika

2. Miejsce

STEELPAD QcK+

Duża wersja popularnego Qck. Ten nowy mousepad daje graczom to, o czym od zawsze marzyli – gładką, wysokiej jakości podkładkę z materiału, która daje pełną kontrolę nad myszką. Jest przy tym miła w dotyku. W odróżnieniu od popularnych „szmaciaków” Steelpad QcK+ nie zużyje się tak łatwo i ma roczną gwarancję.
Wymiar: 450x400 mm

Opis podkładki:
- rozmiar XXL
- bardzo wytrzymała
- idealna na nisko czułe ustawienia myszki
- specjalny kauczukowy spód
- doskonale współpracuje ze wszystkimi rodzajami myszek

Dodatkową rekomendacją jest to, że z tego sprzętu korzystają najlepsi gracze na świecie, a wśród nich zawodnicy drużyn (klanów) takich jak: SK Gaming, MouseSports, Team 3D oraz najlepszego w Polsce – Team-Pentagram.

Charakterystyka

powierzchnia tkanina
elastyczność miękka
kolor czarny
ślizgacze nie potrzeba
spód antypoślzgowa powłoka z gumy

Zawartość Pudełka
1. podkładka
Rekomendacja

Steelpad na „5”

Redakcja czasopisma CLICK! po przeprowadzeniu testów redakcyjnych przyznała ocenę „5” podkładce Steelpad QcK+.
Jak pisze autor – Produkty firmy Steelpad cieszą się uzasadnioną renomą. Podkładka QcK+ wyróżnia się przede wszystkim wielkością – jest naprawdę olbrzymia.
Podkładka jest w rozmiarze XXL, sprawdza się bardzo dobrze, zarówno jeśli chodzi o myszki z kulką, jak i w wypadku modeli z czujnikiem optycznym. Dzięki dużej powierzchni podkładka mieści oprócz dłoni również część ramienia (które nie przylega i nie poci się w kontakcie z jej powierzchnią) i jest idealna dla ustawień „low sensivity” (niska czułość).
W podsumowaniu czytamy:
Idealna dla graczy, niska i bardzo duża podkładka. Sprawdza się znakomicie przy myszkach kulkowych i optycznych.

Podkładki z wyróżnieniem

Podkładki Steelpad 4D oraz Steelpad Qck+ uzyskały wyróżnienie Rekomendacja PCLab.pl ze względu na swoje cechy użytkowe, jakość wykonania jak i umiarkowaną cenę.
Podkładka Steelpad Qck+ (...) jest wykonana z przyjemnego w dotyku materiału, podklejonego od spodu gumopodobnym tworzywem. Z racji materiału z jakiego jest wykonana jak i wymiarów (45cm x 40cm), podkładka Steelpad Qck+ przeznaczona dla graczy używających niskiego sensitivity. Jako że sam osobiście używam w grach FPP dość niskiego sensitivity (w grze Enemy Territory jest to wartość 1.6) od razu dostrzegłem zalety tej podkładki. Podkładka stawia troszkę większy opór przy przesuwaniu myszy w porównaniu choćby do Steel Pad'a 4D, ułatwiając celowanie.

Naroża podkładki nie odstają od blatu biurka, a dzięki gumowej powierzchni spodniej nie ślizga się ona po biurku. Praca myszki (...) na padzie Qck+ nie budzi zastrzeżeń, wszystko odbywa się w zupełnej ciszy. Także precyzja poruszania kursorem na ekranie stoi na najwyższym poziomie. Podkładka Steelpad Qck+ nie wymaga stosowania dodatkowych ślizgaczy na myszce.

Dołączona grafika

3. Miejsce

Sluchawki A4Tech EVO Vhead 100

Producent A4Tech
Rodzaj z mikrofonem
Częst min. 20 Hz
Częst max. 22000 Hz
Czułość 58 dB
Impedancja 32 Ohm

Dołączona grafika

Serdecznie wszystkich zapraszamy do brania udziału w konkursie jak i do zabawy!

Statystyki możecie sledzić pod linkiem:

http://www.cswrank.cswarszawa.pl/

Administracja CSWarszawa jak i 1nt3rn3t0wy z4p1n@cz nie biorą udziału w konkursie.

Organizatorami konkursu jest Administacja CSWarszawa oraz 1nt3rn3t0wy z4p1n@cz

• 0

TeamSpeak3:

b_350_20_517E90_34464D_FFFFFF_34515D.png

kamyk_mmz

kamyk_mmz

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
A jak naliczana jest ilość zabójstw po SID czy nicku, bo ja np często zmieniam nicki :D
  • 0

ALIENt

ALIENt

Właściciel

• Właściciel CSW
  • 7881 postów
Po SteamID oczywiście.
  • 0

TeamSpeak3:

-WKS-M4seek

-WKS-M4seek

Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 1 postów
1. I tak Świeżak wygra..

no chyba ,że ktoś będzie zarywał całe nocki.. :P

2. Nagrody powinny być przyznawane dla top 10 lub top 15 aby inni tez mieli jakieś szanse..
i mogli chociaz spróbować nawiązać walkę..

Pomysł fajny, aczkolwiek jeszcze do przemyślenia..

Moglibyście sobie jakiegoś fajnego sponsora znaleźć, który wyłożyłby jakieś 500zł na nagrody, wy byście go promowali w grze i na forum.. no ale to już wasza brożka, ja podsuwam tylko idee ;p

pozdr.
  • 0

fuxx

fuxx

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 36 postów
Nie koniecznie. Zacznij grać a może i ty zgarniesz nagrody. Myszka kozak sam ją mam ;] polecam z mausefixami. Darmowe ab :>
PS
Pytanie z mojej strony jak sprawdzać ranking "konkursowy" ?
  • 0

ALIENt

ALIENt

Właściciel

• Właściciel CSW
  • 7881 postów

Nie koniecznie. Zacznij grać a może i ty zgarniesz nagrody. Myszka kozak sam ją mam ;] polecam z mausefixami. Darmowe ab :>
PS
Pytanie z mojej strony jak sprawdzać ranking "konkursowy" ?

http://www.cswrank.cswarszawa.pl/
  • 0

TeamSpeak3:

kanikadze21

kanikadze21

Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
a po konkursie powrucą stare rangi graczy czy nie ?
  • 0

Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Gość
tak powrócą wszystko będziesz miał jak dawniej było także spokojnie ;)
  • 0

kanikadze21

kanikadze21

Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
ok dzięki wielkie :)
  • 0

Azazel

Azazel

Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 2 postów
Myszka kozaczek mam taka sama. Tyle ze inna kolorystyka, ale dla nalogowych graczy cs'a mysz sie przyda takowa :)
  • 0

Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Gość
tak i dla tych jeszcze nałogowców cs'a hehe co się już uzależnili :D
  • 0

PaRiXoN`

PaRiXoN`

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 126 postów
konkurs jest ok :D
  • 0
Dołączona grafika

Dołączona grafika

EneBeLL

EneBeLL

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Dobre pogram Sobie.
  • 0
Dołączona grafika
Na Serwerach Sieci
cs-Warszawa mam
nick:^EneBeLL^
a na innych mam
Boteq.
Dołączona grafika

-A-

-A-

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
Coś Wam ten ranking nie działa poprawnie. Dzisiaj patrzę, a tu gracz z nickiem "Djmen" nagle pojawił się w rankingu ze statystykami dokładnie takimi jak moje (a na psychostats k/d 0.60). Tutaj screen, który to pokazuje http://img535.images...s/f/djment.png/

Tak samo PaR!XoN (na serwerze ostatnio używał nicku aim0w0w[be]) był 3, a dzisiaj już go nie ma. Mógł zresetować statystyki, ale wątpie żeby to zrobił mając ponad 6000 fragów.

Statystyki Predatora też się nie zgadzają, dodajcie sobie zabójstwa z poszczególnych broni, wyjdzie wam o wiele więcej. Sprawdzałem ten ranking chociaż raz dziennie i jego statystyki popsuły się wcześniej (jakiś tydzień temu). Z tego co pamiętam miał bodajże 1200 fragów snajperskich i ok. 120 złotych medali, a na następny dzień staty już mu podskoczyły, z awp miał równo 4000, z normalnych 6000 a klamek 1500, również ilość złotych medali podskoczyła do ok. 160. Jest to niemożliwe, tym bardziej, że Predator wtedy nie grał, a łączna liczba zabójstw się nie zmieniła.

Nie są to może jakieś straszne błędy, ale jednak trochę mieszają i przydałoby się je usunąć (jeżeli to możliwe).
  • 0

ALIENt

ALIENt

Właściciel

• Właściciel CSW
  • 7881 postów
Predator jak i Parixon zrestartowali statystyki , dostarczyli screena dzięki czemu mogłem przywrócić recznie. Jeśli chodzi o dejmane. Sprawdzę co tam się dzieje.

Jeśli chodzi o medale , sprawdzane było na podstawie backupów.

u Djmen jest to możliwe grywa bardzo dużo na serwerze:

http://statyffa.cswa...yer.php?id=4114

Możliwe że zbieg okoliczności , nikt prócz mnie nie ma dostępu do bazy. A ja koryguję ewentualne błędy graczy typu (restart statystyk - przypadkowy restart przez gracza ) oczywiście po dostarczeniu screena. Również się przyglądam czy wszystko chodzi prawidłowo...
  • 0

TeamSpeak3:

-A-

-A-

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
Zbieg okoliczności byłby, jakby miał jedną lub dwie statystyki takie jak ja, zauważ, że ma wszystko idealnie, medale, zabójstwa z poszczególnych broni... a pragnę zaznaczyć, że wczoraj na przykład nie było w ogóle w top20 jeżeli w ogóle był w top100 bo nie sprawdzałem.
  • 0

ALIENt

ALIENt

Właściciel

• Właściciel CSW
  • 7881 postów
Hmm...

Nie ma prawa się cokolwiek zmienić jeśli tego ręcznie nie ruszę , są to trwałe dane zapisane w bazie. Jest to dziwny zbieg okoliczności chodz pierwszy raz coś takiego widzę. Ciężko powiedzieć czy to błąd czy też przypadek. Spójrz na jego Psychostats.
  • 0

TeamSpeak3:

-A-

-A-

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
Sprawdziłem Psychostats, na serwer wchodzi często, ale tylko na kilka minut, max godzinę, fragów dużo przez ten czas nie zdobył. Jego K/D wynosi 0.65, skill ledwo 1144.46. Nie chce mi się wierzyć, żeby z takimi statystykami zdobył 41 złotych medali :P
Ale skoro mówisz, że wszystkiego pilnujesz i regulujesz błędy, to ufam, że wszystko jest ok.
  • 0

ALIENt

ALIENt

Właściciel

• Właściciel CSW
  • 7881 postów
Tak masz rację. Sprawdziłem backup z dnia 30.12.2010 roku. Jego statystyki zostały skorygowane.

Nie wiem jakim cudem przejął Twoje statystyki , ale najwidoczniej musiały powstać błędy przy wysyłaniu danych i na jego konto zapisały się również Twoje. Pierwszy raz widzę taką sytuację , aczkolwiek myslę że było to spowodowane tymi awariami bazy. Trafiliśmy na nieodpowiedzialnego providera niestety.

Między innymi po to robimy co parę dni backupy.
  • 0

TeamSpeak3:

-A-

-A-

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
Ważne, że wszystko się wyjaśniło ;)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0