Skocz do zawartości

CSWarszawa.PL - Serwery CS , CSSerwery , CS , 1,6 , CS GO uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
I accept the use of cookies
Zdjęcie

Turniej ?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
20 odpowiedzi w tym temacie

Kichu^

Kichu^

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów
Zauważyłem że sporo takich propozycji jest duszona w zarodku, a według mnie takie turnieje to wielki prestiż dla serwerów i forum. W 2005 roku często organizowaliśmy turnieje online i cieszyły sie one bardzo dużą popularnością i nie będę owijał w bawełne ale z chęcią pomógłbym z przygotowaniem takiego turnieju. Może sie to wydawać jakimś sporym problemem ale wierzcie mi że tak nie jest, wystarczy tylko kilka zaangażowanych osob którzy zajmą sie turniejem i adminowaniem podczas meczy, 2 serwery i odrobina chęci. Co do nagród to gdzieś wcześniej przeczytałem że po co nagrody? a po to że w dzisiejszych czasach ludzie nie są skłonni zrobić nic za darmo. Ale to sami gracze dostarczają sobie nagrody, wystarczy ustalić wpisowe turnieju a na koniec całą pule podzielić na zwycięzców. Jest to prosta matematyka, jeżeli mam wpłacić 10zł wpisowego a mam szanse zgrnąć za pierwsze miejsce 100 to chętni napewno sie znajdą. Poza tym takie turnieje już nie sa tak często organizowane ale informują o nich na innych stronach jak cs.pl czy board co napewno dałoby nowych użytkowników nie tylko na forum ale i pewnie na serwerach. Nie mówie teraz że trzeba to zrobić już, teraz i wgl wszyscy maja sie zaangażować, po prostu uważam że nie jest to głupi pomysł, wy już jako forum macie pewną renome i jestem przekonany że ludzie mieliby zaufanie do takiego wydarzenia. A to naprawde niewiele trzeba by coś takiego się udało :)

[ Dodano: 2012-08-13, 00:46 ]
Serio? nikt nawet sie nie wypowie na ten temat ?:D zarząd, admini? : > zastanawia mnie tylko czy to lenistwo czy brak interesu w takim wydarzeniu wywołuje u was taki brak reakcji :)
  • 0
Dumni po zwycięstwie, Wierni po porażce.

Wirginix

Wirginix

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 438 postów
To może i by było dobre, ale jak mam być szczery to nagrody powinny być w innej formie. (VIP, slot) Wtedy byłbym jak najbardziej za.

Bo przekazywanie kaski to wierz mi nie każdy ma takie zaufanie, że mógłby wpłacić 10 i za osiągnięcia dostać 100, to nie te czasy.

Po pierwsze czas na zebranie.
Po drugie przekaz kaski wygranemu.
Znaleźć taki termin który każdemu pasuje.

To wszystko trzeba brać pod uwagę.

Pozdrawiam.
  • 0
Miłość jest skarbem
gdy jest prawdziwa
traci swą wartość
gdy jest fałszywa

zahar

zahar

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
Super pomysł sam brałem udział w identycznym było spore zainteresowanie ponad 40osób było chętnych ale to kiedyś Kichu^, jeśli to wypali to zgłaszam się do pomocy przy ogarnianiu mam teraz całe dni i noce wolne mogę pomóc reklamy turnieju jaki i sama organizacja meczu wiem o co chodzi i znam się na tym. Uważam że gracze z serwerowni csw mogli by grać w nickach z nazwą serwerowni jeśli turniej wypali i odbędzie się on po myśli CSW będzie bardziej wyróżniającą się serwerownią od innych.

PS co do kaski to znaleźć kogoś kto podpisze tak zwany wirtualny kontrakt gdzie złamanie zasad jego będzie równało się z procedurą karną (Policja)
  • 0

Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Gość
Popieram pomysl turnieju , jednak proponuje odsunac go na 3-4 tyg , dajac wam teraz czas na zorganizowanie szczegolow .W chwili obecnej jak wiesz szykujemy sie do przenosin za 2 tyg na nowy hosting ,obecny boryka sie z problemami . Jak wiesz zapewne zorganizowanie turnieju to MIN 1 tydzien czasu pracu , a ja jak i nikt z zarzadu go nie ma .

Jesli nie zrobi to wiekszego problemu , odsuńmy w czasie na 3 tygodnie badz zrobcie zarys , regulamin jak i grafika jest juz zrobiona z poprzednich turniejow wystarczy dograc i dopracowac sprawy w zwiazku z nagrodami. apropos co do nagrod w chwili obecnej nie jestem w stanie okreslic czy dysponujemy jakas kwota .

ps napewno pomoge , prosze wszelkie pytania kierowac do mnie wprost na pw badz steam , zapytania bezposrednie przynosza wiecej korzysci :)

piotr
  • 0

zahar

zahar

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
no tak zróbmy go za 3-4tygodnie trzeba ogarnąć PioTr, jbc miał byś serwer ?
  • 0

waco

waco

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 178 postów
Witam.
Inicjatywa godna poparcia.
Jesli turniej dojdzie do sutku, zobowiazuje sie zasponsorowac trzy nagrody rzeczowe o rownej wartosci. Koszt tych trzech nagrod ok 500 zl. Zroznicowanie nagrod zostawiam zarzadowi poprzez dodanie vipow, slotow , itd w zaleznosci od zajetego miejsca. Wpisowe powinno byc, obojetnie 5 czy 10 zl. Wpisowe proponuje przeznaczyc na rozwoj lub utrzymanie serwera.
Pozdrawiam.

[ Dodano: 2012-08-16, 22:21 ]
Mam nadzieje ze majster tym razem nie da mi warna.
  • 0
waco

Słomi@n

Słomi@n

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 553 postów

majster

Jesli takowy turniej bylby robiony chetnie bym w nim uczestniczyl :)
  • 0
Zawsze będziemy wesołe!
Nie zadzieram z idiotami. Mają przewagę liczebną.
Dołączona grafika

Amatorzyna.

Amatorzyna.

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów
Ja mogę pomóc w turnieju, więc jak co to pisać.
  • 0

ZORRKO

ZORRKO

Advanced Member

• Admin CS 1.6
  • PipPipPip
  • 964 postów
  • MiastoWarszawa
Ja tez bym bardzo chetnie wziął udział w turnieju :).
  • 0

fakerson

fakerson

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 692 postów
Świetny pomysł, z dofinansowaniem waco wydaje się być jeszcze lepszy, pieniądze które zostaną zainwestować w rozwój sieci. Lecz jak napisał Piotr trzeba to delikatnie odłożyć w związku z przenosinami :)
  • 0

dupacienka

dupacienka

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 21 postów
no ciekawe ciekawe :D
juz sie na 4funie rozgrzewam
  • 0

m@t!

m@t!

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 265 postów
pomysł super, czekamy tylko na przeniesienie serwów i do dzieła :)
  • 0
mati

CHYBA TY

CHYBA TY

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 189 postów
No ja także myślę, pomysł jest bardzo dobry :) Podoba mi się :)

Pozdrawiam.
  • 0

DawCa :)

DawCa :)

Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 6 postów
Bardzo ciekawy pomysł .

Sieć serwerów Cswarszawa.pl by byla popularniejsza i wiecej ludzi by grało .

Tak mi sie wydaje .;)

Dla mnie pomysł swietny .
  • 0
Nigdy się nie poddawaj - walcz do końca !

DjBL3ND:)))

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Fajny pomysł :) Ale trzeba poczekać, bo było przeniesienie i dużo kasy poszło :/
  • 0
CS mym bogiem
CS mym nałogiem

Ferdynand

Ferdynand

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 63 postów
jak cuś to odzywaj się na priv chętnie Ci pomoge przy organizacji tego turnieju jak cuś :)
  • 0

Kichu^

Kichu^

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów
Ciesze się takim zainteresowaniem i inicjatywą innych graczy, jak tylko Piotr da mi zielone światło to możemy zacząć organizacje i zapisy. Ale wciąż nie uzgodniliśmy ilości graczy w takim turnieju. Osobiście preferowałbym 3on3 lub 4on4, zawsze lepiej przy np. 30 osobach mieć 10 drużyn po 3 niż 6 ekip po 5, pamiętajmy ze w takiego typu turniejach ekip musi być co najmniej 12 żeby nie było problemów z grupami i drabinką :)
  • 0
Dumni po zwycięstwie, Wierni po porażce.

zahar

zahar

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
3on3 wydaje mi się najlepsze :)
  • 0

wifirifi^

wifirifi^

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 215 postów
Wydaje mi się że można by zorganizować po prostu turniej 3 vs 3 oraz 1 vs 1.Lecz wiadomo wszystko zależy od inicjatywy Administracji/Zarządu.
  • 0
Dołączona grafika
Dołączona grafika
~!^ Gra bez farta, ch**a warta :P ^!~

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 11 postów
Można zrobić turniej 3 vs 3, a po jakimś czasie 1 vs 1 only AWP :)

Only AWP na innej serwerowni przyciągnęło bardzo dużo graczy ...
Ja w takim 3 vs 3 chętnie wezmę udział!! :D
  • 0
CS mym bogiem
CS mym nałogiem

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych