Skocz do zawartości

CSWarszawa.PL - Serwery CS , CSSerwery , CS , 1,6 , CS GO uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
I accept the use of cookies
Zdjęcie

Transfery 2012 .

• Zamknięty Temat jest zamknięty
9 odpowiedzi w tym temacie

Amelinium

Amelinium

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów
Doszło do paru transferów już . Co sądzicie o transferze Zlatana i Silvy z Milanu do PSG? Wpisujcie swoje opinie i transfery :D jooł . :D
  • 0

stanek

stanek

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 622 postów
Jak dla mnie pilka juz nie ma takiego uroku jak kiedyś, teraz za duże pieniądze są obracane w tej dyscyplinie.. zadłużenia klubów są kolosalne ale wydawać na lewo 30-60 mln funtów lub euro to przecież nic :)
  • 0
"Każdemu zdarza się być głupcem przynajmniej przez 5 minut dziennie. Mądrość polega na tym, by nie przekroczyć limitu czasu....."

Darmowe filmy: http://zalukaj.tv/polecony,193618/

Dołączona grafika

zahar

zahar

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
PSG wzmacnia się na ligę i UEFA LM. Van Persie z Arsenalu raczej nie odchodzi. Manchester United na pewno przed ligą jeszcze się wzmocni nie celują za bardzo w LM tylko zwycięstwo na krajowym podwórku.
  • 0

Amelinium

Amelinium

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów
No trzeba przyznać że teraz piłką nożną rządzą też pieniądze .

Jest Oficjalne potwierdzenie że Gago z Realu Madryt przechodzi do Valencii za 3,5 mln Euro ;) . Moim zdaniem dobry transfer dla samego piłkarza , bo w Królewskich sobie nie pogra a w Valencii może grać każdy mecz bo nie ma tam aż tak dobrych piłkarzy .
  • 0
Maly;** aka AmeliniuM ^.^

" Naprzód Madrycie! Naprzód Madrycie!
Szlachcic i waleczny przywódca,
rycerz honoru.
Naprzód Madrycie! Naprzód Madrycie!
By zwyciężać w pięknej walce,
w obronie swoich barw.
Naprzód Madrycie! Naprzód Madrycie! Naprzód Madrycie! "

Kichu^

Kichu^

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów
Zgadzam sie w zupelnosci, w dzisiejszych czasach wieksza role niz sam sentyment do pilki noznej graja pieniadze. Podczas kazdego okienka transferowego czuje sie jak na bazarze, niewielu zostalo takich jak Giggs czy Lampard, oddanych swojemu klubowi na lata. Co do samych transferow to Zlatan rozegra sie ladnie w PSG, w duecie z Pastore moga w tym sezonie zabrac mistrza Montpellier. Tam kolega wyzej wypowiedzial sie na temat Manchesteru ktory niby ma sie wzmocnic, ciezko mi w to troche uwierzc, jestem kibicem czerwonych diablow juz od prawie 10 lat. Ferguson zawsze obiecuje transfery ale prawda jest taka ze on nie lubi wydawac grubych pieniedzy jak City czy Real. Kupilismy narazie Kagawe i Powella, jak bedzie dalej to zobaczymy ale United musi odzyskac mistrzostwo bo stracic je roznica bramek to dopiero bol : )
  • 0

Amelinium

Amelinium

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów
No w PL też kibicuję United , chociażby za to że wyprodukowali taką maszynę jak Ronaldo i strzela bramki teraz Realowi <3 w Realu Rewolucja transferowa trwała z 2-3 lata od zakupów Ronaldo po Ozill itd. I teraz ta drużyna gra ładną piłkę i wygrywa trofea , znaczy dopiero zaczyna , narazie co to mamy CdR i Mistrza Hiszpanii , teraz czekam na SuperPuchar Hiszpanii i potem Ligę i LM ;) Było by extra :)

a co do Transferów to Borussia powiedziała że 35 mln (funtów lub euro nie pamiętam dokładnie) i sprzedaje R.Lewandowskiego .
  • 0

rycerz honoru.
w obronie swoich barw.

Kichu^

Kichu^

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów
Ale ja nie chce lewandowskiego w United, on sobie tam nie poradzi :) Angielska liga jest najsilniejsza i najbardziej wyrownana liga na swiecie, tam sie nie odgwizduje kazdego potkniecia tylko jest ostra walka o pilke, taki messi moim zadniem rowniez moglby sobie nie poradzic w anglii. A co do Realu to rowniez im kibicuje ale juz nie tak bardzo, fajnie ze w koncu zalatwili ta barcelone, ale nie moge przebolec tej ligi mistrzow z bayernem :D no po prostu nie moge
  • 0
Dumni po zwycięstwie, Wierni po porażce.

Amelinium

Amelinium

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów
No ja też , prawie płakałem xd a tak na serio , moim zdaniem messi nie jest "najlepszy" na świecie bo jak by nie Iniesta Xavi to by tych bramek nie miał bo po prostu oni mu podają jak na patelnie by nogę dołożyć i brameczka .. Ronaldo powinien już rok temu dostać Złotą Piłkę grał w Anglii i tam go zatrzymać nie mogli strzelał bramki asystował upiększał piłkę nożną tak samo jak robi to w Madrycie , dawał radę w Anglii moim zdaniem najlepszej lidze na świecie bardzo siło itd jak powiedziałeś , nie odgwizdują każdego faulu, messi nie dał by sobie tam rady nie miał by Xaviego i Iniesty , po prostu by tracił 3 na 5 piłek . No nie dał by rady nie oszukujmy się, widać to w Reprezentacji Argentyny bo tam nic nie grał . A Ronaldo dał , i jeszcze nie doceniają jego talentu no to mnie po prostu wku rwia jestem jego wielkim fanem , i jestem wkurzony bo go nie doceniają. Jak Ronaldo w tym roku nie dostanie Złotej Piłki a bardzo bardzo na to zasługuje doszedł daleko z Reprezentacją Portugalii pół finał , szacunek za to ;)! No jak w Tym roku nie dostanie Złotej Piłki to obiecuj obiecuje zabije tą całą Fifę itd. No sory że przeklne ale ROZPIEDOLE ich ! .. Bo to już bd naprawdę zniewaga talentu wysiłku starania się . Trzeba zauważyć że Ronaldo się zmienił ma bramkarza przed sobą tak by sobie strzelił bramkę a teraz podaje , zmienił się asystuje dużo podaje . ZASŁUGUJE NA ZŁOTĄ PIŁKĘ ! .
  • 0

rycerz honoru.
w obronie swoich barw.

Kichu^

Kichu^

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów
Owszem, CR7 ma niebywaly talent, ferguson zrobil z niego maszynke do strzelania goli : D Ale ani on ani messi nie sa najlepszymi pilkarzami na swiecie, dla mnie to miano od wielu lat ma Ryan Giggs, 38lat ponad 24 lata w Manchesterze, 12 tytulow anglii,2 ligi mistrzow i dziesiatki pucharow :) nie bezt powodu jest najbardziej utytuowanym zawodnikiem na wyspach, no i jest jedynym z niewielu zawodnikow ktory od 12 lat strzela bramki co roku w lidze mistrzow : D A co do messiego to tak ja powiedziales, w innym klubie bez xaviego i iniesty by sobie nie poradzil a w reprezentacji nic nie strzela poniewaz jest tam za duzo napastnikow i kazdy chce strzelic : D
  • 0
Dumni po zwycięstwie, Wierni po porażce.

Amelinium

Amelinium

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów
No wiem messi jest słaby nie oszukujmy się . a Giggs też moim zdaniem jest zajebisty tak długo w jednym klubie ;d
  • 0

rycerz honoru.
w obronie swoich barw.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych