Skocz do zawartości

CSWarszawa.PL - Serwery CS , CSSerwery , CS , 1,6 , CS GO uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
I accept the use of cookies
Zdjęcie

SKŁADY DRUŻYN PGE EKSTRALIGI 2016


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

Ankieta: Kto zostanie Mistrzem Polski 2016 ? (1 użytkowników oddało głos)

Kto zostanie Mistrzem Polski 2016 ?

  1. Unia Leszno (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  2. Betard Sparta Wrocław (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  3. Unia Tarnów (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  4. KS Get Well Toruń (1 głosów [100.00%])

    Procent z głosów: 100.00%

  5. Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  6. Stal Gorzów (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  7. MRGARDEN GKM Grudziądz (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

  8. KS ROW Rybnik (0 głosów [0.00%])

    Procent z głosów: 0.00%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1
SCARY ^

SCARY ^

    Stały Gracz

  • Stały Gracz
  • PipPipPip
  • 2345 postów
  • MiastoToruń / Hull
Fogo Unia Leszno

Peter Kildemand
Tobiasz Musielak
Piotr Pawlicki
Nicki Pedersen
Emil Sajfutdinow
Wiktor Trofimow
Grzegorz Zengota
Juniorzy:
Daniel Kaczmarek
Dominik Kubera
Marek Lutowicz
Bartosz Smektała
Menedżer: Adam Skórnicki

Betard Sparta Wrocław

Maciej Janowski
Tomasz Jędrzejak
Vaclav Milik
Nick Morris Australia
Mateusz Szczepaniak
Sebastian Ułamek
Tai Woffinden
Szymon Woźniak
Juniorzy:
Maksym Drabik
Damian Dróżdż
Adrian Gała
Jarosław Krzywosz
Przemysław Liszka
Menedżer: Piotr Baron

Unia Tarnów

Kenneth Bjerre
Janusz Kołodziej
Mikkel Michelsen
Piotr Świderski
Juniorzy:
Kacper Konieczny
Arkadiusz Madej
Dawid Matura
Krystian Rempała
Patryk Rolnicki
Trenerzy: Paweł Baran i Mirosław Cierniak

KS Get Well Toruń

Gleb Czugunow
Kacper Gomólski
Greg Hancock ( Indywidualny Mistrz Świata )
Chris Holder ( Były Mistrz Świata )
Adrian Miedziński ( Wychowanek Klubu , staruje 16 sezon w Toruniu )
Artur Mroczka
Mathias Schultz
Martin Vaculik ( Mistrz Europy )
Grzegorz Walasek
Juniorzy:
Adrian Bułanowski
Igor Kopeć-Sobczyńsk
Marcin Kościelski
Norbert Krakowiak
Dawid Krzyżanowski
Paweł Przedpełski ( Największa gwiazda i ulubieniec kibiców z torunia )
Tomasz Przywieczerski
Patryk Sikora
Marcin Turowski
Menedżer: Jacek Gajewski, trener: Robert Kościecha

Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra

Adam Chwiałkowski
Jason Doyle
Patryk Dudek
Tomasz Dutka
Jarosław Hampel
Andriej Karpow
Kenni Larsen
Aleksandr Łoktajew
Piotr Protasiewicz
Adam Strzelec
Juniorzy:
Bartosz Kibała
Sebastian Niedźwiedź
Damian Pawliczak
Krystian Pieszczek
Wojciech Pilarski
Arkadiusz Potoniec
Oskar Potoniec
Alex Zgardziński
Jakub Zubczyński
Trener: Marek Cieślak

Stal Gorzów

Oliver Berntzon
Maksymilian Bogdanowicz
Tomasz Gapiński
Niels Kristian Iversen
Michael Jepsen Jensen
Peter Karlsson
Krzysztof Kasprzak
Przemysław Pawlicki
Matej Zagar
Juniorzy:
Adrian Cyfer
Łukasz Kaczmarek
Rafał Karczmarz
Kamil Nowacki
Bartosz Zmarzlik
Trener: Stanisław Chomski

MRGARDEN GKM Grudziądz

Krzysztof Buczkowski
Tomasz Gollob
Antonio Lindbaeck
Peter Ljung
Artiom Łaguta
Rafał Okoniewski
Kevin Woelbert
Juniorzy:
Mateusz Danielewicz
Patryk Fajfer
Karol Marszałek
Marcin Nowak
Mateusz Rujner
Mike Trzensiok
Trener: Robert Kempiński

KS ROW Rybnik

Damian Baliński
Troy Batchelor
Roman Chromik
Ilja Czałow Rosja
Max Fricke Australia
Rune Holta Polska
Andreas Jonsson
Grigorij Łaguta
Dakota North
Rafał Szombierski
Juniorzy:
Robert Chmiel
Michał Schmidt
Kamil Wieczorek
Kacper Woryna
Trener: Piotr Żyto
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych