Skocz do zawartości

CSWarszawa.PL - Serwery CS , CSSerwery , CS , 1,6 , CS GO uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
I accept the use of cookies
Zdjęcie

Seria Gothic

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

Ptaku

Ptaku

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 36 postów
Seria gier Gothic ! :D Najlepsza gra wg mnie wprowadziła mnie w inny świat rpg, można siedzieć przy tym aż do ukończenia gry, mi było szkoda czasu iść sie wysikać np ;)) wspaniale rozwinieta fabuła i świat :) polecam
  • 0

ALIENt

ALIENt

Właściciel

• Właściciel CSW
  • 7881 postów
Poczekaj aż wprowadzą sztuczną inteligencje , już nad tym pracują :D Będzie bunt maszyn ? :D
  • 0

TeamSpeak3:

b_350_20_517E90_34464D_FFFFFF_34515D.png

Ptaku

Ptaku

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 36 postów
nie dożyjemy raczej, więc sie nie dowiemy : ] chociaż temat jest ciekawy ;d
  • 0

Pedryl

Pedryl

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 42 postów
nie zapomnę czasu spędzonego najpierw przy gothicu 1 , jako dzieciak . Póżniej kolej na 2 i 3 2-giej takiej gry nie znam która mnie tak pochłonęła jak właśnie gothic

Pt@ku dobry temat ! :D
  • 0

Słomi@n

Słomi@n

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 553 postów
Ahhh Gothic :) Ja zaczynałem od 2, potem tak mnie wciągneła, że zacząłem grac w 1, ciągle jakies tajemnice, gdy odkryjesz 1, nie spodziewałeś się, że odkryjesz jeszcze 2. Ten humor, ta grafika 1 i 2, z czystą przyjemnością i ciekawością grałeś dalej, nie spodziewane zwroty akcji, to byla gra, nie zapomniany klimat. Niestety 3 to już nie to samo, ani tam ciekawośći, niespodziewanych zwrotów akcji, poprostu monotomia, różne zadania, zrobione tylko po to żeby były, beznadziejne. A o 4 to już się wcale nie wypowiadam bo to dno:) .

Gothic I i Gothic II najlepsza gra godna polecenia.

Pozdrawiam.
  • 0
Zawsze będziemy wesołe!
Nie zadzieram z idiotami. Mają przewagę liczebną.
Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych