Skocz do zawartości

CSWarszawa.PL - Serwery CS , CSSerwery , CS , 1,6 , CS GO uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
I accept the use of cookies
Zdjęcie

Regulamin Admina

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
88 odpowiedzi w tym temacie

KIKA

KIKA

Stały Gracz

• Weteran
  • PipPipPip
  • 1047 postów

Zapoznałem się z poprawką 1 pkt REGULAMINU :)

• 0

an-KIKA-0000ffffffffffff6645103-U12-U15-

Bądź twardy i nieustępliwy inaczej inni Cię zniszczą

VenoM

VenoM

Stały Gracz

• Stały Gracz
  • PipPipPip
  • 49 postów

Zapoznałem się .

• 0

greg19

greg19

Member

• Stały Gracz
  • PipPip
  • 13 postów

Zapoznałem się

• 0

swirek152

swirek152

Advanced Member

• Stały Gracz
  • PipPipPip
  • 30 postów

Zapoznałem Się :)

• 0

swirek152

swirek152

Advanced Member

• Stały Gracz
  • PipPipPip
  • 30 postów

Zapoznałem się :)

• 0

Patka

Patka

Member

• Stały Gracz
  • PipPip
  • 15 postów
Zapoznaałam się ^^
  • 0

swirek152

swirek152

Advanced Member

• Stały Gracz
  • PipPipPip
  • 30 postów

Czy motoryczne obrażanie administracji nie powinno być banowane pernamentnie?

• 0

ALIENt

ALIENt

Właściciel

• Właściciel CSW
  • 7881 postów

Nie , tylko czasowo. Jak notorocznie to na coraz dłuższy czas z każdym banem.

• 0

TeamSpeak3:

b_350_20_517E90_34464D_FFFFFF_34515D.png

kakakaoo

kakakaoo

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 90 postów
adidas yeezy boost   canada goose outlet   birkenstocks   cheap jordans for sale   ralph lauren outlet   timberland outlet   hollister   adidas yeezy   birkenstock   mulberry bags   canada goose outlet   louis vuitton outlet online   uggs outlet   coach factory outlet   yeezy 350 boost   louis vuitton   pandora outlet   coach outlet   kate spade handbags   fitflops uk   fitflops   canada goose   cheap mlb jerseys   kate spade handbag   fred perry   moncler outlet   adidas yeezy boost   nike outlet store   pandora   uggs   birkenstock sandals   cheap jordans   new balance outlet   louis vuitton handbags   christian louboutin shoes   michael kors outlet clearance   christian louboutin outlet   michael kors outlet clearance   kevin durant shoes   adidas yeezy   ugg australia   michael kors factory outlet   philipp plein shirt   pandora jewelry   pandora charms   birkenstock shoes   nike huarache   doudoune moncler   polo outlet store   north face jackets   nike shoes   nike shoes for men   tiffany and co   fitflops sale   kate spade bags   coach outlet   cheap oakley sunglasses   longchamp outlet   hermes bags   michael kors outlet   harden vol 1   coach outlet   canada goose sale   polo ralph lauren outlet   canada goose jackets   nba jerseys   toms outlet   gucci outlet   canada goose   michael kors outlet   yeezy boost   salvatore ferragamo   ralph lauren sale clearance   ugg boots   ralph lauren outlet   louis vuitton outlet   michael kors handbags   polo ralph lauren outlet online   oakley sunglasses   coach outlet online   pandora charms   cheap jordans   ugg boots on sale   jordans   tory burch outlet store   gucci handbags   coach factory outlet   jordans   oakley sunglasses   nike outlet online   tory burch outlet online   ferragamo shoes   yeezy boost   ecco shoes for men   ralph lauren outlet   jordan retro 11   coach factory outlet online   canada goose outlet   valentino shoes   ralph lauren outlet   air jordan shoes 180330yueqin
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych