Skocz do zawartości

CSWarszawa.PL - Serwery CS , CSSerwery , CS , 1,6 , CS GO uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
I accept the use of cookies
Zdjęcie

Pytanie

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

Hycel

Hycel

Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
Witajcie! Zgłaszam się do was z nietypowym pytaniem :] Otóż chciałbym sobie złożyć lepszy komputer ( z poprzedniego nic nie mam ) do CS:GO i CS 1.6 :] Sam jestem trochę zielony , ale wybrałem sobie już niektóre części , które mają być nowe (Czyt. zasilacz , nagrywarka , Obudowa ) . Pragnę , aby komputer kosztował w granicach 1200 zł . Części jakie ja wybrałem :
Obudowa : Zalman Z3 Plus
Zasilacz : Antec VP 500
Nagrywarka : Asus DRW-24F1ST E-Green 24x SATA
Dziękuje wszystkim , którzy zaangażują się w temat :]
PS. Dysk kupię od kolegi , jest SATA więc będzie pasował ( nie wliczajcie w cenę komputera)
  • 0

Guest_Bladzik_*

Guest_Bladzik_*
  • Gość
Zasilacz kosz, polecam ocz stealthxstream 2 500w. Procek i3 2120 2x3,3ghz(2x2), karta nvidia gtx 260 wersja oc 896mb ddr3, ram 8gb(2x4) 1333mhz ddr3, płyta główna gigabyte h61m-ds2 rev 1.2. Na takim sprzęcie wyciągałem spokojnie 250+ fps w cs:go. Całość złożyłem za mniej niż 1000zł, jeżeli jesteś zainteresowany podam Ci linki do tych części.
  • 0

Hycel

Hycel

Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 3 postów
Jakbyś mógł to podeślij
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych