Skocz do zawartości

CSWarszawa.PL - Serwery CS , CSSerwery , CS , 1,6 , CS GO uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
I accept the use of cookies
Zdjęcie

Problem CS

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

VenoM

VenoM

Stały Gracz

• Stały Gracz
  • PipPipPip
  • 49 postów

Witam , mam mały problem , mianowicie chodzi mi o net_graph 3 . Jeżeli to wpiszecie będziecie mieli w prawym dolnym rogu coś takiego (Obrazek na dole) . Chodzi mi o "in" , gdy jest jakaś akcja w cs bardzo mi to skacze nawet do 100 - 200 i cs mi się ścina . Wie ktoś może jak to opanować żeby gra chodziła płynnie ? Nigdy tak nie miałem . FPS mam ciągle 60 , nigdy mniej i nie więcej , a ping 40-70 . Bardzo proszę o pomoc .

aPCWwI.png   . 

• 0

ALIENt

ALIENt

Właściciel

• Właściciel CSW
  • 7881 postów

Chyba tylko ja będe mógł Ci na to odpowiedzieć. Otóż in to pakiety przychodzace co za tym idzie wszystko to co przyjmuje Twój komp byś mógł grać online. Natomiast out to wychodzące czyli wszystko to co Twój komp wysyła do serwera.

Jeśli choke i loss masz na 0. To wszystko jest w porządku. Nie zmniejszysz tego. 

Ale możesz zwiększyć ilość FPS , widze że masz max 60. Zatem masz włączoną synchronizacje pionową w sterownikach grafiki - wyłacz ją i wpisz w consolę fps_max 100 o ile dobrze pamiętam. Powinno Ci wskoczyć do 100. To wpływa na jakość gry.

Odnośnie ścin oczyść kompa z śmietnika. Przycina bo Ci procek , karta graficzna lub pamięć nie wyrabia. Napewno nie są odpowiedzialne za to te pakiety.

• 1

TeamSpeak3:

b_350_20_517E90_34464D_FFFFFF_34515D.png

VenoM

VenoM

Stały Gracz

• Stały Gracz
  • PipPipPip
  • 49 postów

Dzięki wielkie :) Pomogło . FPS'Y wskoczyły do 101 :P .

Temat do zamknięcia .

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych