Skocz do zawartości

CSWarszawa.PL - Serwery CS , CSSerwery , CS , 1,6 , CS GO uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
I accept the use of cookies

Pomysl na konkurs

• Zamknięty Temat jest zamknięty
14 odpowiedzi w tym temacie

Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Gość
Zastanawiamy sie jako zarzad nad konkursem ,mamy fundatora przeznaczone sa 3 nagrody rzeczowe , po jednej na kazdy serwer , oraz oczywiscie nagrody VIP i SLOT pomijajac narazie CSGO ( nad tym jeszcze myslimy ) zwracam sie do graczy oraz przedewszystkim adminow o rozpisanie konkursu , jaki widza najchetniej na swoim serwerze .

Pozdrawiam

PioTr
  • 0

amazon`

amazon`

Prezes

• Stały Gracz
  • PipPipPip
  • 1943 postów
  • MiastoJamajka
na FFA bym wykorzystał CSWRank
  • 0

ev9vv5.jpg

Proca

Proca

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
Ja na 4funie proponowal bym konkursik zwiazany ze skillem. Tzn mamy cale mnostwo swietnych graczy i mysle ze kazdemu spodobal by sie konkurs w ktorym mozna sie dobrze pobawic i przy okazji zdrowo porywalizowac. Trzeba by tu bylo uwzglednic CSWrank oraz wprowadzic jakies scisle zasady. Co do cswranku nie wiem czy dziala on w 100% prawidlowo:)
  • 0

-FUKACZ-

-FUKACZ-

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 464 postów
Ja to u nas bym proponował fragmanię osoba z największą ilością zabić w okresie od początku do końca trwania konkursu wygrywa jestem przeciwny skillowemu jak napisał proca bo to nie uczciwe wobec reszty słabszych graczy ja z miejsca mogę powiedzieć kto by wygrał u nas więc jak dla mnie bez sens taki konkurs szanse muszą być równe dla wszystkich a nie tylko dla najlepszych graczy 4fun bo reszta się zniechęci
  • 0

Proca

Proca

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
[FUKACZ], JA rowniez mam na mysli osobe z najwieksza iloscia zabic ale tutaj pojawia sie problem... Wiadomo kto wygra, ten co bedzie najczesciec na servie
A ja bym chcial aby kazdy mial rowne szanse i nie zalezalo to od tego czy siedzi 14h na dobe czy 2h. Mam kilka pomyslow ale czekam najpierw na wsze sugestie:)
  • 0

STASZEK WIERTARA

STASZEK WIERTARA

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 61 postów
No to kompromis FUKACZ i Proca: konkurs trwający przykładowo 3 dni, ale tylko w godzinach 20-22. Wtedy można by sobie jakoś zagospodarować na to czas.
  • 0

zahar

zahar

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
Fajny pomysł ale czy CSWrank chodzi dobrze
  • 0

Proca

Proca

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
OK. Wiec tak troszke o tym myslalem podczas nieobecnosci iiiii...
Wymyslilem chyba 1 dobry pomysl( tak mi sie wydaje)
Turniej trwal by od 3 do 5 dni(do ustalenia)
NIe bylo by zadnych zapisow tylko byla by podana informacja na forum oraz spamowanie w grze przez adminow.
Turniej odbywal by sie o godz 20-22( do ustalenia) mysle ze byly by rozegrane 2 mapki.
Proponuje nagradzac pierwszych 10 miejsc punktami. Zalozmy pkt byly by rozdawane jak w pucharze swiata: 1-100pkt 2-80pkt 3-60pkt i tak dalej.
1 osoba z zarzadku musiala by sprawowac nad tym opieke i automatycznie po rozegraniu mapek umiescic wyniki na forum.
Jezeli turniej trwal by 3 dni to rozegranych rund,mapek bylo by 6. Zatem proponuje aby z tych 6 rund,mapek byly brane 4 najlepsze wyniki( szansa dla tych ktorzy beda nieobecni ktoregos dnia)
Niestety obawiam ze ze jezeli rozglos tego turnieju bedzie duzy to niektorzy z nas nie daja rade wbic na server i tutaj rodzi sie pewien problem. Prosze o wasze wypowiedzi oraz korekty.
  • 0

-FUKACZ-

-FUKACZ-

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 464 postów
no proca całkiem ciekawy pomysł warty zastanowienia się nad nim no i potrzebny chętny z zarządu który się zaopiekuje całą sprawą ja w razie potrzeby służę pomocą ze wszystkim
  • 0

Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Gość
aby podkrecic konkurs potrzebuje dodac punkt z info o serwerach jako reklama gdyz trzeba podniesc frekwencje serwerow
  • 0

Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Gość
Proca, fajny pomysł mniej więcej proste zasady więc jeśli wszystko dogadamy należało by nagłośnić sprawę i wprowadzić w życie, dodał bym oczywiście dla chętnych opcje 5 reklam w ramach wpisowego i możemy z tym ruszyć, 4FUN spisało się na piątkę więc to wy powinniście mieć pierwszeństwo w organizacji zabawy, mogę zająć się pilnowaniem i liczeniem punktacji podczas trwania konkursu a najlepiej zrobić SS-a na koniec mapy ze statystykami i każdy będzie miał czarno na białym jakie zajął miejsce.

Czekamy na kolejne pomysły adminów z pozostałych serwerów.

Pozdrawiam.
  • 0

Proca

Proca

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
No to super:) Trzeba zrobic reklame napisac regulamin i mozna sie szykowac:)
Co do chetnych do rozsylania reklam to na pewno ktos z adminow mi pomoze:) (mam taka nadzieje) :P
  • 0

-FUKACZ-

-FUKACZ-

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 464 postów
no chyba wiadomo Proca Bita a jak miał 4fun się nie spisać na 5 przy takim towarzystwie hue hue
  • 0

Promien

Promien

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 56 postów
Super :D Jak będę miał sprawnego kompa do tego czasu to pogram :)
  • 0

m@t!

m@t!

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 265 postów
Ja mam takie propozycje:

1. Największy time online na serwerze -mogłoby to zwiększyć frekwencję osób które grają w danej chwili.

2. Najlepszy skill / lub największa liczba zabić

3. Najwięcej zabić z broni nietypowych tj. shogun, mac, i inne / lub też z HE - (nie wiem czy graczom będzie chciało se bawić)

Moje propozycje są do dopracowania, ale z braku czasu na razie tylko tyle.

Pozdrawiam :)
  • 0
mati

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych