Skocz do zawartości

CSWarszawa.PL - Serwery CS , CSSerwery , CS , 1,6 , CS GO uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
I accept the use of cookies
Zdjęcie

PERM ZA NIC

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

Plajster

Plajster

Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
Witam, w dniu dzisiejszym o godzienie 19;33 dostałem bana za VAC"a. Szkoda ze ten vac jest na gre L4F2 wiec nie wiem o co adminowi chodzi? Moze o to, ze wchodzi na server i mowi do kulturalnych graczy zeby sobie poszli porozmawiac o csie gdzie indziej mimi, ze rozmawiamy na temat gry cs? Cos tu jest nie tak? Podejrzewam, ze dostalem tego bana tylko dlatego, ze umiejetnie zgasilem admina ktory poprostu byc nim nie powinien. Dziekuje za uwage i licze na szybkie rozpatrzenie problemu i zdjecie bana :) Pozdrawiam.
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina sC.eSport | *NiKe*.
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : Plajster
[AMXBans] Powod : ' Wstaw ss na forum-bezimienni.pl '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-Bezimienni.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 55713022 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 37.47.4.214 '
[AMXBans] ===============================================
ps.1 Chiałbym nadmienic, ze w regulaminie serwera nie ma czegos t akiego jak banowanie za VACA z innej gry, wiec admin zrobił to bezpodstawnie :)
  • 0

ZORRKO

ZORRKO

Advanced Member

• Admin CS 1.6
  • PipPipPip
  • 964 postów
  • MiastoWarszawa
Kolego niechce ci nic mowić ale u nas nie dostałeś screenow lecz gdzie indziej ;)

U nas masz czyste konto ;)
  • 0

Plajster

Plajster

Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
sory kolego, nie to wkleilem z konsoli. Ale przed chwila uwas dostalem perma za vaca a juz moge grac, o co chodzi?
  • 0

ZORRKO

ZORRKO

Advanced Member

• Admin CS 1.6
  • PipPipPip
  • 964 postów
  • MiastoWarszawa
Jak wiem gracz który ma vaca na koniecie steam nie moze u nas grać vac to vac jednomyślnie mowi ze jednak nie grałeś czysto ;) Wiec jezeli bedziesz chciał grać u nas to musisz kupić konto ;)
  • 0

Plajster

Plajster

Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
Mam 2 konta, w tym ttylko 1 z cs1,6 wiec nie widze sensu kupowania nowego skoro moge tu normalnie grac, a to ze jestem dla wiekszosci za dobry to nie moj problem. ps. to nie moj vac, kupilem z nim konto :)
  • 0

ZORRKO

ZORRKO

Advanced Member

• Admin CS 1.6
  • PipPipPip
  • 964 postów
  • MiastoWarszawa

Mam 2 konta, w tym ttylko 1 z cs1,6 wiec nie widze sensu kupowania nowego skoro moge tu normalnie grac, a to ze jestem dla wiekszosci za dobry to nie moj problem. ps. to nie moj vac, kupilem z nim konto :)

To juz nie nasz problem ze kupiłeś konto z Vac'em tak czys siak u nas sie nie gra Vac'em wiec jezeli cie któryś admin spotka automatycznie banuje i wtedy jest automatyczne brak ub to chyba proste

nie ma co dalej prowadzić dyskusji ;)

/zamykam
  • 0

KIKA

KIKA

Stały Gracz

• Weteran
  • PipPipPip
  • 1047 postów
Twoje dane :

http://banid.pl/kto?to=0:0:55713022

Gdyby był ban na bl, ac to rożnie można interpretować tego typu bana. Aktywny ban n VAC dyskwalifikuje Ciebie z dalszej części serwera CSW.
Takich graczy tu nie potrzebujemy. Zakup nowego steam i witamy na CSW.

Pa.
  • 0

an-KIKA-0000ffffffffffff6645103-U12-U15-

Bądź twardy i nieustępliwy inaczej inni Cię zniszczą

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych