Skocz do zawartości

CSWarszawa.PL - Serwery CS , CSSerwery , CS , 1,6 , CS GO uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
I accept the use of cookies
Zdjęcie

MU, MC

• Zamknięty Temat jest zamknięty
10 odpowiedzi w tym temacie

niedzwiad

niedzwiad

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
coz, musze przyznac ze 22 pilkarzy wartych mysle jakies pol miliarda euro, w piekny sposob wywalczylo awans do 1/16 ligi europy! :twisted:
  • 0

SOFKIARA:*

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów
HAHAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH
Właśnie chciałem napisać coś podobnego heheheh ja całym sercem za chelsea londyn i nie musze dodawac ze niezmiernie sie ciesze z ich dalszego udzialu w tych rozgrywkach ;D
  • 0

niedzwiad

niedzwiad

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
mimo, ze jestem kibicem Juventusu, to mega sie ciesze, ze napoli przeszlo :P chlopaki graja fajna pilke dla oka :)
  • 0

OOOOOOOOOOOOOOO

OOOOOOOOOOOOOOO

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 193 postów
oba zespoły z Manchesteru nieźle zawiodły, City odpadło kosztem świetnie grającego Napoli w tym sezonie czyli można przeboleć ale United odpadło przez przegraną z Basel gdzie cała jedenastka razem z rezerwą nie jest warta tyle co sam Rooney, śmiech ... ;)
A teraz czekamy na rywala Legii może to będzie MU lub MC ;)
  • 0

niedzwiad

niedzwiad

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
jezeli to bedzie MU/MC to az przyjade z Bstoku na lazienkowska :P nie wiecie keidy losowanie? w nastepnym tyg czy za 2?
  • 0

Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Gość
widac nasze wielkie polaczkowo! zawisc na kazdym kroku omg tyle w temacie, co do porazek maja pecha trudno, gorsze rzeczy sie zdazaj? terry i karny kapitan zawiodl i po pucharze ligi mistrzow co sof ??

kazdy kibicuje swojej druzynie wiec powinien ja wielbic nie patrzac na innych...
  • 0

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów
ale nie odpadli z grupy to zenada dopiero ;D
  • 0

niedzwiad

niedzwiad

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
grabarz pozbieraj piane z podlogi :) nie przepadam za druzynami opartych jedynie o substarat majatkowy (MC).popatrz na takie PSG, ktore robi to samo- chca w 2 sezony nie zbudowac, a kupic druzyne, na miare mistrzostwa :roll:
  • 0

PiPapaParaPo

PiPapaParaPo

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 470 postów
Co wy spinacie = ) ? A ja tam kibicuje Milanowi od dziecka i będę dalej Kibicował = ) co do MU dali chłopaki ciała nie powiem , przegrali mecz na własne życzenie ale Futbol jest brutalny póki piłka w grze wszystko się może zdarzyć .
  • 0
masakra-nie ? ;>

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 44 postów
pilka nigdy nie byla i nie bedzie gra sprawiedliwa bo masz pilke 90% czasu gry a przegrasz mimo to cieszynka z mojej strony na calego ze odpadli ;P
  • 0

pooh

pooh

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
Nie ma co przedłużać tematu. Zamykam.
  • 0
Never let the fear of striking out, keep You from playing the game

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych