Skocz do zawartości

CSWarszawa.PL - Serwery CS , CSSerwery , CS , 1,6 , CS GO uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
I accept the use of cookies
Zdjęcie

Moje Początki z kodowaniem

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

Belzebubik

Belzebubik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
Siemanko, chciałem wam zaprezentować moje pierwsze samodzielnie ZAKODOWANE, nie zaprojektowane dzieło jakim jest strona WWW :).
Jestem mocno początkujący, jak na razie opanowuje HTML+CSS, staram się w wolnych chwilach uczyć PHP, ale niestety matura i weekendowe balety często ograniczają mój czas na naukę tego co lubię. Współpracuję z młodszym kumplem, który jako tako zna się na kolorach ( ja jestem zielony :D) i projektuje Layouty, po części dla mnie po części na zlecenia. A ja dzięki temu mogę trenować i rozwijać się na własną rękę :).

Wiem, że to marny projekt ale przypominam dopiero startuje więc proszę nie zjedźcie mnie jak świniaka :D

MOJ PIERWSZY ZAKODOWANY PROJEKT

[ Dodano: 2012-09-14, 19:23 ]
Oraz mój drugi projekt, ten docelowo dla kolegi na potrzeby młodzieżowego studia filmowego. :)

MSM-Mrozowskie Studio Mlodziezy
  • 0
TP <33 ---> CSW TP <33

Dołączona grafika

http://wube-stronyinternetowe.pl Tworzenie stron internetowych! Potrzebujesz własnej strony? Napisz :)

kwiatuszek

kwiatuszek

Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
Jak na pierwszy raz, dobrze wyszło :)
Widzę dorzuciłeś również swoje zdjęcie :D
  • 0

[you] zapraszam na najlepszy 4fun w sieci!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

dF^

dF^

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 375 postów
Bardzo ok:)
  • 0
dF^

Logic

Logic

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 108 postów
Jak na pierwsze prace to Super Ci to wyszło :D
  • 0

[you] ZAPRASZAM NA SERWER 4FUN

"Mam manię,
To ciągłe słów kompletowanie,
Tak było, jest i tak zostanie."

Pamiętacie o MAGIKU

100 Post 27.09.2012

Belzebubik

Belzebubik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
Zdjecie to niechacy, ale nie zwracam na to uwagi, jak mowię, ja nie PROJEKTUJE, pokazuje tylko jakie prace udało mi się zakodować ja to nazywam "Nadaniem duszy" stronie :)

[ Dodano: 2012-09-14, 20:16 ]
Pracuje właśnie nad 3 więc niedługo też się pojawi. Niestety szkołą ogranicza ale powoli ucze sie PHP co podniesie poziom prac ktore wykonuje :P
  • 0
TP <33 ---> CSW TP <33

Dołączona grafika

http://wube-stronyinternetowe.pl Tworzenie stron internetowych! Potrzebujesz własnej strony? Napisz :)

Wirginix

Wirginix

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 438 postów

, pokazuje tylko jakie prace udało mi się zakodować ja to nazywam "Nadaniem duszy" stronie :)

Ładnie powiedziane :)

Moim zdaniem praca super zrobiony, jak na pierwszy raz.

Pozdrawiam.
  • 0
Miłość jest skarbem
gdy jest prawdziwa
traci swą wartość
gdy jest fałszywa

Belzebubik

Belzebubik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
Zaryzykuje, podaje jedno demo mojej strony, może warna ni bedzie.
www.patrykgielo.ugu.pl
  • 0
TP <33 ---> CSW TP <33

Dołączona grafika

PeaceMaker

PeaceMaker

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
Ładne wykonanie
  • 0
Siatkówka . ? Dla mnie to nie tylko chodzenie na treningi , odbijanie piłki i granie meczy . Nie chodzi tutaj o to , żeby pokazać się na boisku , choć w tym też coś jest , ale tylko jeśli chodzi o grę .
Siatkówka to moja pierwsza miłość , na zawsze . Nie ważne ile razy upadnę , ona zawsze pomaga mi wstać . Jeśli zwątpię - przywraca nadzieje . Kiedy wydaje mi się , że nie mogę podnieść się z parkietu przez kręgosłup , bark czy też kostkę , ona daje mi siłę .
Siatkówka to sens życia . .

Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Gość
No ładnie jest czego pogratulować, dalszego rozwoju życzę.

pozdrawiam
  • 0

Belzebubik

Belzebubik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
Dobra Panowie, może to nie targ, ale za około miesiąc chę otworzyć własną stronę internetową, która będzie oferować layouty i kodowanie w hezyku HTML+CSS, oraz pare innych ofert. Jeśli macie albo będziecie mieli takich znajomych lub osob szukających takich osob, zapraszajcie do mnie :P
  • 0
TP <33 ---> CSW TP <33

Dołączona grafika

kwiatuszek

kwiatuszek

Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 9 postów
Belzebubik, jak tam postępy? ;p
  • 0

[you] zapraszam na najlepszy 4fun w sieci!

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Belzebubik

Belzebubik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
A postępy są i to duże, znalazłem grafika z odpowiednim stażem na odpowiednim doświadczeniem. Właśnie projektuje naszą wspólną stronę www. TUTAJ MACIE SZKIC POCZĄTKOWY:

Dołączona grafika

A sam właśnie koduje jeden z szablonów mojego grafika, wszystkie trzy jakie stworzył, postaram się zakodować i albo wystawimy je na sprzedaż za niską cenę, albo rozdamy, albo wymyślimy jeszcze coś innego, niestety na razie brak hajsu na serwer, żeby móc już wdrażać moją stronę i nad tym ubolewam a ciężko coś w roku szkolnym tak na prawdę zarobić. Ale moja tęga głowa coś wymyśli :D

p.s ciekawe kiedy Tony wpadnie mnie skrytykować:D
  • 0
TP <33 ---> CSW TP <33

Dołączona grafika

ALIENt

ALIENt

Właściciel

• Właściciel CSW
  • 7880 postów

A postępy są i to duże, znalazłem grafika z odpowiednim stażem na odpowiednim doświadczeniem. Właśnie projektuje naszą wspólną stronę www. TUTAJ MACIE SZKIC POCZĄTKOWY:

Obrazek

A sam właśnie koduje jeden z szablonów mojego grafika, wszystkie trzy jakie stworzył, postaram się zakodować i albo wystawimy je na sprzedaż za niską cenę, albo rozdamy, albo wymyślimy jeszcze coś innego, niestety na razie brak hajsu na serwer, żeby móc już wdrażać moją stronę i nad tym ubolewam a ciężko coś w roku szkolnym tak na prawdę zarobić. Ale moja tęga głowa coś wymyśli :D

p.s ciekawe kiedy Tony wpadnie mnie skrytykować:D

Pamiętaj by kod się zgadzał z powszechnie znanymi standardami bo jak nie będzie porządku to nikt Ci nie kupi pracy. Z tego co wiem to kodujesz więc to należy do Ciebie :)
  • 0

TeamSpeak3:

b_350_20_517E90_34464D_FFFFFF_34515D.png

TONY-t-

TONY-t-

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1750 postów
Hmm dla mnie nic specjalnego , amatorskie pracy . Czeka Cię jeszcze dużo nauki . Radzę trochę poćwiczyć i czytać poradniki.

A tak naprawdę jeśli zaczynasz pracę to gratulację , ja się tym zajmowałem dla zabawy. Także powodzenia dalej :)

• 0
Dołączona grafika

"Lustro pokazuje prawdę; nie myli się, gdyż nie myśli. myślenie w swojej istocie jest myleniem się."

Masz problem / pytanie? Napisz na Dołączona grafika lub Dołączona grafika 4311236 a chętnię POMOGĘ!

Dołączona grafika

Belzebubik

Belzebubik

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 112 postów
Tak wiem ALIEN[t], że wszystko musi się zgadzać, nad wszystkim pracuję, przez 3-4 miesiące opanowałem w znacznym stopniu HTML+CSS i wkładam w to mnóstwo pracy i godzin bo w szkole mnie tego nie uczą a z tym wiążę przyszłość, każdy grosz oprócz alkoholu odkładam na książki do nauki projektowania stron www :)

TONY[t], widzę, że dużymi literkami pochwalić się nie da?? :D
  • 0
TP <33 ---> CSW TP <33

Dołączona grafika

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych