Skocz do zawartości

CSWarszawa.PL - Serwery CS , CSSerwery , CS , 1,6 , CS GO uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
I accept the use of cookies
Zdjęcie

Losowanie Ligi Europejskiej

• Zamknięty Temat jest zamknięty
16 odpowiedzi w tym temacie

LibereK

LibereK

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 80 postów

Losowanie już za nami dwa Polskie kluby które wyszły z grupy już znają swoich rywali w 1/16 i 1/8 finału.

W 1/16 finału
Wisła Kraków zmierzy się z Standardem Liege
Gdy Biała ★ Gwiazda Wygra jej rywalem 1/8 finału będzie Hannover 96 lub FC Brugge.

W 1/16 finału
Legia Warszawa zmierzy się z Sportingiem Lizbona
Gdy Legia Wygra jej rywalem 1/8 finału będzie FC Porto lub Manchester City

Jak oceniacie to losowanie ? i jak oczeniacie przygotowanie Polskich zespołów?

A tu jest tabela wszystkich 32 zespołów LE.
Dołączona grafika

• 0

Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca.Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Dołączona grafika
Kontakt Steam: LibereK494

Sniper(L)Fans

Sniper(L)Fans

Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
Man City nieche nie myśli ,że Porto da się tak łątwo pokonać, A o United co można powiedzieć .. też bedzie bardzo ciężko pokonać Ajax. Oby Legia poradziła sobie z Sportingiem. Moim faworytem jest United który spotka się z City w finale :P
  • 0
Mam wh w oczach ,aima w rękach a sh w nogach ;D !

niedzwiad

niedzwiad

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
MU z taka gra jaka prezentowali w lidze mistrzow nie ma szans na awans, predzej bym obstawial MC (niestety).

co do polskich druzyn to no coz... moim zdaniem Legia lepiej sie spisuje w pucharach niz Wisla, ale los nie byl laskawy... Wisla ktora CUDEM wyszla z grupy (2 szmaty z Twente :D ) niby ma wieksze szanse, ale nie spodziewalbym sie kolejnych cudow, chociaz na nie licze ;)

szkoda tylko ze Legia nie trafila na MU albo MC, bo na taki mecz chetnie bym zajechal do Warszawy :/
  • 0

Sniper(L)Fans

Sniper(L)Fans

Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 4 postów
nie no masz całkowitą racje Man United dał takiej dupy ;// w takiej grupie ;/ . Ale Legia przegrała by do Zera z Mc, Mu.xd
  • 0
Mam wh w oczach ,aima w rękach a sh w nogach ;D !

koko

koko

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 1102 postów
Jestem za Polskim klubami i wieże w nich że coś osiągną :)

Co do Wisły mają duży kryzys,potrzebują nowych zawodników bo nie widzę ich w dalszych rozrywkach,tak jak i w lidze muszą się obudzić na wiosnę :) Ale życzę im wygranej Standardem Liege :)

Co do Legi jestem z nim sercem w każdej potyczce czy to liga czy to inne turnieje:)
Legia jest na dobrym poziomie i dobrze są zmotywowani do gry w piłkę,zawodników mają na poziomie lecz są też słabe strony.
Zima wszytko pokaże jakieś transfery będą na pewno może na +
Rywala mają bardzo wymagającego i poziomem jest dużo wyżej ale jak nie będziemy się bać atakować wygramy to :):):)
pozdrawiam.
  • 0

niedzwiad

niedzwiad

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
jak beda grac tak jak druga polowa w Moskwie, to maja szanse pokonac MU w glebokim kryzysie ;)

popieram stwierdzenie "kibicuje polskim klubom w pucharach"! nie wiem jak sporo moich znajomych- kibicow Legii- marzy o odpadnieciu Wisly :roll: przeciez awans przyczyni sie dla calej ligi :S
  • 0

Ojczym

Ojczym

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 38 postów
mi się wydaje że Wisła wyjdzie z tego obronną ręką a Legia będzie miała bardzo cieżko lecz w piłce róże rzeczy się zdarzały najlepszym przykładem była Wisłą z Twente i Fulham jak zremisował:] Czekamy na miłe zaskoczenie
  • 0

fORWARD

fORWARD

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 77 postów
(L) wygra ze Sportingiem ;P
  • 0

Ferdynand

Ferdynand

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 63 postów
Niestety ale Wisła ma większe szanse Awansu niż Legia ale mam nadzieje że Legia poradzi sobie ze Sportingiem ale niestety Sporting jest lepszym przeciwnikiem niż rywale z Moskwy :/ i tutaj może być bardzo Ciężko w tym sezonie Sporting na transfery wydał 32mln euro :) więc napewno jeśli odpadną w dwumeczu z Legią to będzie to dla nich olbrzymi wstyd :)
  • 0

zahar

zahar

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 311 postów
fajnie by było jak by wygrali trzymam kciuki pieniądze to nie wszystko
  • 0

LibereK

LibereK

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 80 postów
Ferdynand, czemu napisałes "Niestety ale Wisła ma większe szanse Awansu" Tym trzeba sie cieszyć a o nienawiść kibiców z ligi Polskiej zapomnieć :) Na czas LE a kibicować obu zespołom.
  • 0

Warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca.Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.

Dołączona grafika

niedzwiad

niedzwiad

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
Liberek, alez piekna nadinterpretacja :D mysle, ze po prostu zazdrosci rywala, porownaj sobie Standard i Sporting. pozniej wybraj z kim chcialbys zagrac :P
  • 0

LibereK

LibereK

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 80 postów
niedzwiad, ja wiem starałem sie :D
Losowanie to wielka niewiadoma nikt nie ma wpływu na to co wypadło Legi jak i Wiśle.

Ja sie bardzo ciesze ze Wisła ma takiego rywala a co do Legi to Powodzenia :)
  • 0

Dołączona grafika

Ferdynand

Ferdynand

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 63 postów
Ja bym wolał gdyby Legia trafiła na Manchester wtedy to wiem że Legia by przegrała ale to aż by się chciało zobaczyć gwiazdeczki z angli w akcji :) i to bez różnicy czy City czy United :) ale fakt jest taki że Wisła ma łatwiejszego rywala no zobaczymy jak to będzie może nie będzie powtórki z tamtego roku i już dalej żadna drużyna nie awansuje :)
  • 0

niedzwiad

niedzwiad

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
gdyby awansowali i zagrali z city to mrrr.... chetnie by czlowiek pojechal pociagiem do warszawy i obejrzale dżeków i innych de jongów :D
  • 0

Proca

Proca

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 374 postów
Ja mysle tak... To co ugral lech w LE bylo czyms pieknym i watpie aby w najblizszym czasie dokonal tego jakis inny klub z Polski. Co do legii... jezeli ktos odpuszcza mecz przy tylu kibicach to przepraszam ale nie mam SZACUNKU DLA TAKIEJ DRUZYNY. Wisla bardzo szczesliwie awansowala ale watpie zeby ugrali cos dalej. Niestety nie tym skladem. Prawda jest taka ze gdyby trafili na Man City wtedy pokazali by 100% swoich umiejetnoci... dlaczego? Poniewaz licza na to ze ktos ich zauwazy( ten sam przypadek byl w meczach juve lech man lech) Ile bylo szumu wokol rudneva, ale takze innych pilkarzy. O lechu pisala wtedy kazda gazeta, ceny pilkarzy poszly maksymalnie w gore. Nie mowie ze lech nie mial wtedy szczescia ale potrafil je wykorzystac. Mysle ze Legia jak i Wisla daleko nie zajda... Obstawiam ze odpadna na przeciwnikach z dolnej połki:)
Pzdr Proca:)
  • 0

pooh

pooh

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 278 postów
Nie ma co przedłużać tematu. Zamykam.
  • 0
Never let the fear of striking out, keep You from playing the game

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0