Skocz do zawartości

CSWarszawa.PL - Serwery CS , CSSerwery , CS , 1,6 , CS GO uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
I accept the use of cookies
Zdjęcie

KOnkurs TOP15 - trzecia edycja

• Zamknięty Temat jest zamknięty
22 odpowiedzi w tym temacie

BoL

BoL

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 41 postów
NqX mówisz tak jakbyś nie miał z nami w ogóle szans. Nie trzeba być nie wiadomo jakim pro playerem, wystarczy grać troche więcej czasu niż Ci lepsi jeżeli oczwiście komuś zależy na nagrodzie. Porównajmy. Patrząc na ostatnie 5 dni gry, grałem lekko ponad 3h dziennie, Ty- nieco ponad 2h. Wystarczy, że grałbyś dajmy na to 3,5h i zgarnąłbyś nagrode. Ja nabiłem tyle fragów tylko dlatego, że miałem dość dużo czasu akurat na czas trwania turnieju. Gdyby wszystko zaczeło się od 1 listopada miałbym ich o wiele mniej.
Podsumowując nie trzeba nikogo wykluczac, wystarczy wiecej grac i trenowac o ile komuś tak bardzo zależy na top3. Nie ma żadnego ograniczenia czasowego, wiec wszystko w rekach gracza a że botem chyba nie jesteś więc dużo wiecej Cie top3 kosztować nie będzie. O ile masz czas.

ps. Na następnych zawodach w biegu na 100m podobno mają wykluczyć Usaina Bolta bo chłop wszystko wygrywa.
  • 0

NqX

NqX

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 10 postów
He. Chodziło mi raczej o to, że Ci średni nie mają raczej szans na wygranie, toteż w ogóle nie grają więcej, żeby wygrać, bo wiedzą, że muszą grać z 2x więcej niż Ci najlepsi na serwerze.
Takie piszę tylko, trochę nudno wg by było jak w następnym będą Ci sami gracze w topce.
Ale to tylko moje gdybanie. Inną kwestią są częste lagi serwera, które uniemożliwiają normalną grę. O niektórych zachowaniach adminów nie wspominam. :P

Pozdrawiam.
  • 0

Daria

Daria

Advanced Member

• Weteran
  • PipPipPip
  • 2449 postów
  • MiastoTrn
Zamykam, bo się robi spam. Zwycięzcą jeszcze raz gratuluję.
  • 0

PrZeszŁośĆ JesT TatuAżeM NikT JeJ niE ZmarzE...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych