Skocz do zawartości

CSWarszawa.PL - Serwery CS , CSSerwery , CS , 1,6 , CS GO uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
I accept the use of cookies
Zdjęcie

Dragon Ball vol.2

• Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

pRymu

pRymu

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 115 postów
Przyznawać się kto z obecnie grających tu osób ogląda/oglądało i mile wspomina czas spędzony z Dragon Ball'em ? Jaka postać była ulubioną ? której nie lubiliście ? ulubiona walka? Która saga była waszą ulubioną. I czy może oglądaliście odnowioną wersje Z czyli KAI. Jeśli tak to wspomne o newsie że na dniach będzie leciała w japońskiej telewizji tym razem już z Saga Majin Buu !
  • 0

Pendragon

Pendragon

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 781 postów
Nie odpuściłem żadnego odcinka...

jeszcze jak leciały na rtl a ja miałem wtedy 7-8 lat :D

kai nie oglądałem bo to wszystko jest to samo tylko skrócili walki trochę ponoć :)

a co do najlepszej postaci to wiadomo kto... Główny bohater :)

Z początku nie lubiłem bulmy i teraz jak na to patrze mając 20 lat to straszna kurewka z niej :D
  • 0
Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

SEBASTIAN

SEBASTIAN

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 32 postów
  • MiastoWrześnia
Powiem tak... Z KAI nie widziałem... A tradycyjne Dragonball o d DB po Z do GT obejrzałem wszystkie odcinki + filmy jakie weszły długometrażowe z Dragonball i były w telewizji. Hmmm... Bardzo lubię całą rodzinkę Son Goku (w tym jego i jego przyjaciół) i oczywiście Trunks-a, tego, co w Z był chłopakiem z przyszłości, a w GT synem Bulmy i Vegety. :)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych