Skocz do zawartości

CSWarszawa.PL - Serwery CS , CSSerwery , CS , 1,6 , CS GO uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
I accept the use of cookies
Zdjęcie

Diablo III

• Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

Bardzo_Wredny

Bardzo_Wredny

Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
Gra ktoś? Zajebiaszcza gra polecam każdemu. Trójka od dwójki różni się m.in że Diablo ciężko jest zabić na najtrudniejszym poziomie trudności. W grze jest na dodatek dom aukcyjny w którym można nawet sprzedawać przedmioty za euro.
POLECAM :!:
  • 0
4.04.2012

kajtek-t-

kajtek-t-

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 165 postów
Nie wiem co Ci wszyscy ludzie widzą w tej grze xd Mi się ta gra nie podoba, już bym wolał w Metina grac xd he he :D
  • 0

amazon`

amazon`

Prezes

• Stały Gracz
  • PipPipPip
  • 1943 postów
  • MiastoJamajka
Diablo III dobra gra lecz Diablo II o wiele lepsze... Diablo III zdecydowanie za łatwo się gra;p
  • 0

ev9vv5.jpg

PeaceMaker

PeaceMaker

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
Mi tez się ta gierka nie widzi wolę sobie pograć tak jak kolega kajtek[t], w gre typu Metin2
  • 0
Siatkówka . ? Dla mnie to nie tylko chodzenie na treningi , odbijanie piłki i granie meczy . Nie chodzi tutaj o to , żeby pokazać się na boisku , choć w tym też coś jest , ale tylko jeśli chodzi o grę .
Siatkówka to moja pierwsza miłość , na zawsze . Nie ważne ile razy upadnę , ona zawsze pomaga mi wstać . Jeśli zwątpię - przywraca nadzieje . Kiedy wydaje mi się , że nie mogę podnieść się z parkietu przez kręgosłup , bark czy też kostkę , ona daje mi siłę .
Siatkówka to sens życia . .

Ferdynand

Ferdynand

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 63 postów
Diablo III ma za bardzo przesłodzoną grafike :) straciła ta gra strasznie na tym i ten diablo wyglądający jak jakiś duży POKEMON lub jakiś inny DIGIMON :D to poprostu klękajcie narody :) a metin? po ile wy macie lat że gracie w metina bida panowie bida :D to dopiero jest gra żałosna ale i tak że diablo to diablo to i ta gra też ma swoje + :) każdy musi chociaż raz w życiu zagrać w Diablo, Diablo II i Diablo III :) tak samo jak i w StarCrafta :D
  • 0

PeaceMaker

PeaceMaker

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 191 postów
Ferdynand, Każdy ma inny gust co do gier niektórzy grają we wszytko jedni grają w cs'a a drugi ci powie, że nie gra w to bo mu sie nie podoba...
A metin2 ma dużą opinie że gra większość "gimbusów", że tak powiem.... ale tu się te osoby mylą mogę nakierować na grupe ludzi grającą w tą grę a oni cie nakierują na następne i na pewno nie bd mieli po mniej niż 18 lat....
Jest tyle gier MMORPG, FPS , RPG(Hack and slash) że każdy ma swoje upodobania co to danej gry.....
  • 0
Siatkówka . ? Dla mnie to nie tylko chodzenie na treningi , odbijanie piłki i granie meczy . Nie chodzi tutaj o to , żeby pokazać się na boisku , choć w tym też coś jest , ale tylko jeśli chodzi o grę .
Siatkówka to moja pierwsza miłość , na zawsze . Nie ważne ile razy upadnę , ona zawsze pomaga mi wstać . Jeśli zwątpię - przywraca nadzieje . Kiedy wydaje mi się , że nie mogę podnieść się z parkietu przez kręgosłup , bark czy też kostkę , ona daje mi siłę .
Siatkówka to sens życia . .

Bardzo_Wredny

Bardzo_Wredny

Newbie

• Użytkownik
  • Pip
  • 7 postów
No tak gustu to na siłę nikomu nie zmienimy. Co do tego że d2 lepsze to nie wiem jak zaczynałem grac w d3 a brat zapomniał neta opłacić to musiałem się zadowolić troszkę starszą wersją i muszę niestety przyznać że jest ciut gorsza. Chodzi mi o operowanie myszką w nowej części steruje się trochę jak w SC WC a ja lubię też te obie strategie grać więc już na d2 nie mam wcale ochoty :(. Ama o co dokładnie ci chodzi mówiąc że za łatwo się gra?
  • 0
4.04.2012

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych