Skocz do zawartości

CSWarszawa.PL - Serwery CS , CSSerwery , CS , 1,6 , CS GO uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
I accept the use of cookies
Zdjęcie

Cup 5on5 ! moze taki zrobimy?

• Zamknięty Temat jest zamknięty
33 odpowiedzi w tym temacie

Prezes1

Prezes1

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
Witam. moze zrobmy turniej 5on5 :)
Albo Turniej 1on1 awp 32 graczy

12 druzyn

Serwer moge udostepnic !
Prosze o odpowiedz adminow
Pozdrawiam

Prezes
  • 0

KiTeK

KiTeK

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
Nie jest zły pomysł , ale pomysl ze jakies nagrody też by musiały być i osoby ktore dobrze to zorganizuja.
  • 0
Obawiać się należy nie tych, którzy walczą, lecz tych, co unikają walki !!!

Prezes1

Prezes1

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
ja moge ogarnac caly Cup 1on1 awka :) a nagrody? czy wszystko musi byc z nagrodami?

Moze admini by dali jakies sloty za to?:) np na miesiac za 1 miejsce :)
  • 0

piroman

piroman

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
Panowie, stworzyć np. turniej 1vs1 awp czy fm jest prosto. Gorzej z nagrodami i serwerem. Nie dostaniemy rcona więc możemy zapomnieć że osoba spoza zarządu zrobi taki turniej.
  • 0

Prezes1

Prezes1

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
SERWER TO NIE PROBLEM!!! NAPISALEM JUZ .SERWER TO NIE PROBLEM!!
NAGRODY? HMM TO TEZ MYSLE ZE NIE JEST PROBLEM! JEZELI KAZDY GRACZ BY wyslal sms za 3 zl:) bysmy kupili za to serwer i za 1 miejsce bylby serwer :)
Wiec moze jednak zrobimy taki turniej.
moge wszystko ogarnac :)

pozdrawiam
Prezes
  • 0

kwasu

kwasu

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 341 postów
powiem wam tak turnieju nie bedzię bo nikt na czas turnieju nie zrobi blokady na danym serwie bo są to publiczne serwy
a tak w nawiasie to jak masz swój serwer czy coś takiego ! to powiem ci w prost niema takiej możliwości

Serwer moge udostepnic !

i za to masz minusa ogromnego
poczekaj na zarząd co ci na to powie ale jestem na NIE
  • 0
kwasu

FAMAS
FAMAS jest obecnie podstawowym karabinem szturmowym armii francuskiej. Jej nazwa pochodzi od skrótu Fusil d'Assaut de la Manufacture d'Armes de St-Etienne,

KiTeK

KiTeK

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
Niestety mi to sie nie widzi i kto ci wysle sms za jakies 3 zl :lol:
  • 0

Prezes1

Prezes1

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
Kolego
po 1
serwer ogarne
po 2
nie chcesz grac? nie wypowiadaj sie
po 3
jezeli mam cos do zaoferowania :) czyli mila atmosfere i gre wiec jaki problem rozegrac taki turniej ? czy nie pomoze to w reklamowaniu serwa?

pozdrawiam
Prezes

[ Dodano: 2012-03-11, 17:56 ]
Czy tutaj kazdy jest tak nastawiony negatywnie do ogarniecie tego?
Najlepiej jak by byla nagoradz 10 tys.. i kazdy by grall
Wiec panowie kto by nie chcial grac nie piszcie :) bo to bez sensu

Kto chcialby zagrac niech napisze

"TAK ZAGRAM 1on1 awke Cupa "
Pozdrawiam Prezes
  • 0

piroman

piroman

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
Super, turniej za 3 zł sms? A ile dostaniesz z tego, 30 groszy? I co za to będą za nagrody, kilo cukierków?
  • 0

Prezes1

Prezes1

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
Za 1 miejsce bylby serwer 11 slots :) czy nie oplaca sie??
Jezeli NIE chcesz grac nie pisz , nie wypowiadaj sie na ten temat...

Pozdrawiam
Prezes
  • 0

KiTeK

KiTeK

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
ok fajnie ze chcesz cos takiego zorganizowac ale bez dobrej nagrody bedzie ciezko zobaczysz zresztą:) a Server to ja sobie sam moge kupić na miesiąc :) Takze bez sponsora ciezko będzie. Ale zycze powodzenia. CZeść
  • 0

Prezes1

Prezes1

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
Piroman :) nic nie chce dla siebie poprostu ten kto chce zagrac wysyla smsa za 2.44zl na serwer uzbieramy na serwa i bedzie Cup 1on1 awka :) zeby byla odrazu nagroda :) i zeby grali gracze tylko STEAM.
  • 0

niedzwiad

niedzwiad

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
super konkurs, nie ma co :D poza tym kim ty w ogole jestes? na forum od dzisiaj, na serwerze nabitych 6 godzin. myslisz, ze jestes na tyle wiarygodny by ktos wyslal ci nawet te marne 3 zl? watpie :)
  • 0

Prezes1

Prezes1

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
Widze ze macie w sobie cos typowego z "malego polaczka"
Dlaczego?
bo jezeli ktos chce cos ogarnac zeby bylo pozytywynie WY widzicie w tym wady?

:)

Pozdrawiam
Prezes

[ Dodano: 2012-03-11, 18:18 ]
A Co do mojej wiarygodnosci :) moze JAkis admin otrzymywac te smsy :) i wtedy bedziecie mieli pewnosc;)

ja poprostu chce ogarnac dobrego cupa
  • 0

niedzwiad

niedzwiad

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów

Widze ze macie w sobie cos typowego z "malego polaczka"

szkoda, ze mam juz 2 warny na koncie bo bym powiedzial co nieco, ale musze sie ograniczac.

zatem wielki Polaku (obywateli krajow pisze sie wielka litera, powinienes pamietac o tym, zwlaszcza piszac o krajanach) wpadasz na serwer na ktorym znaja cie tylko kumple, ktorych zaprosiles i oczekujesz na ochy i achy pod swoim adresem. zakladasz od razu podanie o admina i jestes wielce zdziwiony, ze admini sa na nie. za kogo ty sie uwazasz? za wielkiego pana, ktorego pomysly maja zreformowac serwer?

rozumiem, ze jutro bedzie twoje kolejne podanie o admina i oczywiscie wpiszesz sobie w "cv" probe zorganizowania wielkich igrzysk, tak?

poza tym, organizacja konkursow nie nalezy do kompetencji zarzadu?
  • 0

KiTeK

KiTeK

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów

szkoda, ze mam juz 2 warny na koncie bo bym powiedzial co nieco, ale musze sie ograniczac.

zatem wielki Polaku (obywateli krajow pisze sie wielka litera, powinienes pamietac o tym, zwlaszcza piszac o krajanach) wpadasz na serwer na ktorym znaja cie tylko kumple, ktorych zaprosiles i oczekujesz na ochy i achy pod swoim adresem. zakladasz od razu podanie o admina i jestes wielce zdziwiony, ze admini sa na nie. za kogo ty sie uwazasz? za wielkiego pana, ktorego pomysly maja zreformowac serwer?

rozumiem, ze jutro bedzie twoje kolejne podanie o admina i oczywiscie wpiszesz sobie w "cv" probe zorganizowania wielkich igrzysk, tak?

poza tym, organizacja konkursow nie nalezy do kompetencji zarzadu?

Wszystko na temat.

Daj Prezes sobie spokoj kolego pograj tu dluzej wtedy zacznij cos organizowac .
  • 0

Prezes1

Prezes1

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
Dałem dobry pomysl "KOLEGO" "HAjcie"
ale poprostu melduj tak jak meldujesz i bedzie Git.
nie wypowiadaj sie juz na ten temat "ppppOlaczku"
  • 0

piroman

piroman

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 244 postów
Wiesz, byli tu ludzie bardziej wiarygodni i lipa, więc nie wierzymy człowiekowi z kosmosu.

P.S.
My jesteśmy 'polaczki' a Ty masz syndrom 'ja jestem fajny i fajny, więc mnie słuchać bo jestem fajny'
  • 0

niedzwiad

niedzwiad

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 338 postów
za hajta, a tym bardziej "polaczka" sie nie uwazam. slyszales o czyms takim jak krytyka? ujme to w najprostszy sposob tak, abys mial chociaz nikla szanse na zrozumienie: jezeli cos komus sie nie podoba, to mowi to ten ktos wyraza swoje odczucia. wtedy jest szansa na nawiazanie polemiki. niestety widze, ze z toba nie ma szans na kulturalna rozmowe. swoim chamstwem nie przyciagasz zwolennikow, ale ich odstraszasz.

widze, ze na forum nalezy powitac kolejna zenujaca osobistosc. powodzenia w organizowaniu konkursu.
  • 0

Prezes1

Prezes1

Member

• Użytkownik
  • PipPip
  • 27 postów
Wy duzo potrafcie widze pisac :) ale zebys cos zorganizowac to juz na dupie cicho siedziecie? dalem dobry pomysl ale tylko piszecie "nie bo nie wypali itp" ludzie zamiast cos zrobic potraficie tylko stekać...

Pozdrawiam
Prezes
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych