Skocz do zawartości

CSWarszawa.PL - Serwery CS , CSSerwery , CS , 1,6 , CS GO uses cookies. Read the Privacy Policy for more info. To remove this message, please click the button to the right:    I accept the use of cookies
I accept the use of cookies
Zdjęcie

Adamek o Szpilce

• Zamknięty Temat jest zamknięty
1 odpowiedź w tym temacie

-FUKACZ-

-FUKACZ-

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 464 postów
Tomasz Adamek (46-2, 28 KO) w rozmowie z Onet.pl stwierdził, że nie widzi sensu organizacji wyczekiwanego przez niektórych polskich kibiców jego pojedynku z niepokonanym Arturem Szpilką (12-0, 9 KO).

On musi jeszcze długo biegać, trenować, stoczyć wiele świetnych walk, by na walkę ze mną zasłużyć. Co by było, gdybym wszedł z nim do ringu? Ile on ma - 10 czy 11 walk? Pobiłbym go jak dziecko. Co powiedzą Polacy? "Adamek bije się ze słabym". A wszyscy oczekują, że Adamek będzie się bił z najlepszymi - powiedział "Góral", dodając: - Moja droga jest inna, ja patrzę na górną drabinkę.

Ja bym nie kozaczył tak na jego miejscu szpilka jeszcze go powali mówię wam
  • 0

ghost rider

ghost rider

Advanced Member

• Użytkownik
  • PipPipPip
  • 259 postów
Adamek taki pewny siebie ? Szpilka naprawdę zapowiada się na bardzo dobrego boksera w przyszłości , jest młody, jeszcze wiele walk przed nim , a potencjał ma ogromny.
Wydaje mi się że Tomek nie miałby tak łatwo z młodym Szpilką. Myślałem że Adamek ma trochę więcej szacunku do innych bokserów.

A w sobotę zapowiada się ciekawy pojedynek , Chisora vs Haye dwóch wariatów na ringu :)
Nie wiadomo co im do głowy przyjdzie :)
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych